Imggra
  1. Homepage
  2. @kompotsk
Kompot.sk (@kompotsk) Instagram Profile Photo

kompotsk

Kompot.sk

Legendárne tričká a iné mimoriadne kvalitné kúsky pekné ako obrázok.

https://www.kompot.sk/eshop/muzi/panske-tricka/

Website

+421 948630852

kompot@kompot.sk

Laurinská 19 Bratislava, Slovakia

Kompot.sk (@kompotsk) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Kompot.sk (@kompotsk)

Spravili sme pokus a toto vysoko experimentálne tričko od @kukucka_insta máme pre všetkých súčasných aj budúcich otcov so zľavou - 20 % až do polnoci 18.6. 😉🙌🏼 heslo: DENOTCOV2019 . .

AdvertisementAk ste aj Vy s tatkom veľkí KAMOši, určite Vás poteší zľava - 20 % na toto značkové tričko, v ktorom budete neprehliadnuteľní. Pooozor! Zľavové heslo: DENOTCOV2019 platí už len do polnoci 18.6. . .

AdvertisementHeslo týchto dní znie: DENOTCOV2019 Dobre si ho zapamätajte, pretože len s ním získate zľavy – 20 % na pánske tričká a mikiny. Veríme, že toto pánske huncútstvo pri príležitosti Dňa otcov sa Vám zaľúbi a tento rok obdaríte tatkov niečím nápaditejším ako sú trenky a ponožky 👨😉 Zľavy platia v e-shope od 16. 6. do polnoci 18. 6.

AdvertisementMáme super novinku! V spolupráci s @isadoreapparel sme to dotiahli až na legendárny Ventoux a máme z toho radosť väčšiu ako z vysnívaného bufetu na kopci 😉😎 . .

AdvertisementTrend prehadzovačiek, ktorý pretrváva už stáročia, si po novom podmanil aj Kukučku. No dajte, ktoré sú podľa Vás najlepšie prehadzovačky v histórii? Tričko od @kukucka_insta “Bicykel s prehadzovačkou” kúpite na našom e-shope 🙌🏼 . .

Advertisement


Bratislava, Slovakia

Milé šuhajky a šuhaji, ak chcete dostať po lebeni, švihajte k nám po túto ultra mega tutti-frutti pank novinku. Tričko je oslavou 10-ročného jubilea legendárnych cyklokuriérov @svihaj_suhaj , ktorým zo srdca vinšujeme mnoga leta aj my! 🎉👏🏼💕 Tričko Lebka nájdete na www.kompot.sk . .

Advertisement


KOMPOT.sk

Živijó jubilantovi, živijó nám! 💃🤩🥳 Tu, v kruhu priateľov, si prajeme všetko najlepšie k dožitým 15. narodeninám. Želáme si veľa takých správnych fanúšikov, ako ste Vy, veľa bestsellerov, nerozbitých pohárov a ešte viac dní pracovného pokoja. Po zvyšok narodeninového roka (a života muhahaaa) Vás budeme priebežne zásobovať fotkami, videami, akciami, novinkami, ale aj starinkami z našej histórie. Zkompotom ostávajte, online zostávajte. www.kompot.sk . .

AdvertisementSú dni v živote rodičov plné kociek lega pod bosými nohami či krémikov mimo téglikov. Alebo poznáte aj iné srdcervúce prekvapenia od Vašich maznáčikov? Každopádne je vtedy dobré mať stále na očiach, že ich aj tak ľúbite najviac na svete v nových bodyčkach Koláčovej. . . @kristina.tormova

AdvertisementPooozor, akcia 2v1! Spojili sme ikonické ihličky podľa vzoru československej armády a mimoriadne populárnu turistickú červenú značku, aby vznikli kúsky, s ktorými sa v živote len tak nestratíte. Značku KAMO kúpite na našom eshope www.kompot.sk . . 🇸🇰

AdvertisementDámy, vyberte sa na výlet s kamoškou, kúpte si novú kabelku, alebo si doprajte túto novú mikinu. Pekne krásne si uleťte, zaslúžite si to! . . @kristina.tormova

AdvertisementNie, nesplietli sme sa, @kukucka_insta pletie teraz aj v čiernej farbe! 😎 Za fotku ďakujeme @korinslatinska 😍🙏🌻 . .

Advertisement


KOMPOT.sk

Dobrá správa pre všetkých, ktorým chýbajú peniaze. Dotlačili sme ďalšie stovky! Príďte si po tašku peňazí k nám na Laurinskú 19, alebo si ju objednajte v našom e-shope. . .

AdvertisementChcete deťom urobiť radosť? Kúpte si toto tričko vyrobené špeciálne pre @hodinadetom . Deckám tak darujete plnú sumu z predaného trička a sebe dobrý pocit, aj fešný kúsok do šatníka. Na sklade máme opäť motív Ide mi iba o lóve , vyberajte čo Vám srdce ráči! Všetkým deťom prajeme veselý Medzinárodný deň detí! :) Na fotke je @partlovamirka 💕🙏 . .

AdvertisementSte mama? Kryte sa! Budete to v živote ešte potrebovať ;) . . @kristina.tormova

AdvertisementKeď raz do vlaku sadnete v tom správnom tričku, ste na dobrej ceste 😉🚞 . .

AdvertisementLegendárna taška, ktorá unesie aj ten najväčší náklad SWAGu, je opäť dotlačená. Jou-jou! . .

AdvertisementZľava aj sprava. Super akcia z každej stránky na dizajnové BOBO kúsky pre malých aj veľkých, ktoré sú výsledkom láskavej spolupráce jednej dcéry a jedného otca. Koláčovej a BOBA Borisa Farkaša. Odkaz na zľavu je v profile 😉 . .

AdvertisementMáme to šťastie, že našu krajinu obývajú milióny odborníkov v oblasti športu, medicíny, grafického dizajnu či architektúry. A práve architektom vzdávame hold čerstvo dotlačenými pánskymi tričkami 🙋🏻‍♂️🙆🏼‍♂️ . .

Advertisement


English Turkish