Imggra
  1. Homepage
  2. @forzabesiktask
F O R Z A  B E Ş İ K T A Ş (@forzabesiktask) Instagram Profile Photo

forzabesiktask

F O R Z A B E Ş İ K T A Ş

F O R Z A B E Ş İ K T A Ş (@forzabesiktask) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by F O R Z A B E Ş İ K T A Ş (@forzabesiktask)

Real Betis, Güven Yalçın transferi için Beşiktaş'a 2M€'luk bonservis bedeli teklif etti ancak Beşiktaş yönetimi Güven için 10M€ istedi. (Futbol Arena)

Iyi ki Varsın Eren

Fikret Orman: “Burak Yılmaz, kariyerini burada bitimek için Beşiktaş’a geldi. Burak Yılmaz, müthiş bir Beşiktaşlı. Futbol kariyerini de Beşiktaş’ta bitirecek, bizim onunla anlaşmamız böyle.”

Oğuzhan Aydoğan, bireysel çalışıyor.

Samsunspor'dan açıklama: "Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal, Abdullah Avcı ile bir araya gelerek, Samsunspor ile Beşiktaş arasında işbirliği yapılabilecek konuları görüştü."

Burak Yılmaz’ın menajeri Necdet Ergezen: "Burak Yılmaz Beşiktaş'ta kalmayı tercih etti. Lecce, Burak'a yıllık kazancının 2 katını teklif etti. Ama Burak, kulübüne olan bağlılığını parayla kıyaslamak istemedi."

🔥🔥🔥 Son dakika! Beşiktaş, Cyle Larin’i kiralama konusunda Belçika ekibi Zulte Waregem'le anlaştı.. Satış opsiyonu 2,5 milyon euro.. Sözleşmede 20 maç oynatma mecburiyeti de var.. ( TRTSPOR )

SON DAKİKA❗️❗️❗️ . Beşiktaş, Tyler Boyd ile prensip anlaşmasına vardı.. Oyuncunun bonservisi için Guimaraes ile görüşmeler sürüyor.. (TRTSPOR)

Adem Ljajic tatil keyfinde 😎

SON DAKİKA Umut Meraş, Beşiktaş’ta.. Beşiktaş, Umut Meraş transferi için 12 milyon TL karşılığında Bursaspor’la anlaşmaya vardı.. 4 yıllık anlaşma.. Oyuncu yıllık 600 bin euro alacak..

Eski dostlar İstanbul'da buluştu. 🧤

Hayırlı olsun Beşiktaş’ımıza Umut Meraş çok istedi ve oldu

English Turkish