Imggra
  1. Homepage
  2. @bulent_uslu1903
Bülent Uslu (@bulent_uslu1903) Instagram Profile Photo

bulent_uslu1903

Bülent Uslu

🦅BEŞİKTAŞ 🦅Bu profilde asla reklam olmayacak 🦅Birilerinin değil, Beşiktaş’ın adamıyız 🦅Doğru haberler, yorum ve analizlerimiz, bazen de canlı yayınlar

http://twitter.com/bulent_uslu

Bülent Uslu (@bulent_uslu1903) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Bülent Uslu (@bulent_uslu1903)

Advertisement


Istanbul Province

BÜYÜK BEŞİKTAŞ AİLESİ; Öncelikli olarak herkesin BABALAR günü kutlu olsun. Bundan 7-8 ay evvel aktif hâle getirmiş olduğumuz sayfamız sizlerin teveccühü ile 30 binlere ulaştı. En baştan reklam almayacağımızı, bunu sadece Beşiktaş aşkımız ile yaptığımızı, herhangi bir menfaatiniz olmadan sadece sizler gibi duygularımızı yalansız, samimi bir şekilde sizlere yansıtmaya çalıştık. Bu süreçte, malum takımın taraftarları tarafından ağır spam saldırılarına da maruz kalmış olup, neredeyse hesabımız kapanmak üzereyken, yine sizlerin desteği ile ayakta kalmayı başarmıştık. Zaman zaman canlı yayınlar ile, zaman zaman analizlerimiz ile gündemi hep sıcak tutmaya çalıştık. Sezon içinde sosyal medyanın baskısı ile Mhk Başkanını istifa ettirdik. Malum takımın kazanması için her şeyini ortaya koyan 3 tane hakeme bir daha görev verilmemesini sağladık. Yine sosyal medya ile şampiyon olan takımın, vicdanlarda şampiyon olmadığı için bunların sorumluları her kimse tıpkı yayıncı kuruluş gibi peşlerini bırakmamaya gayret ediyoruz. Dorukhan ve Güven gibi gençlerimize en başından beri inandık ve her forma şansı bulduklarında onları güçlü bir şekilde desteledik. Çok şükür her ikisi de Milli Takım’a kadar yükseldiler ve elbette yeni gençlerimizi de aynı şekilde desteklemeye devam edeceğiz.İnşallah sizlerle birlikte çok daha güçlü bir biçimde yeni sezona bomba gibi gireceğiz. Abdullah Avcı’nın heyecanı bizi de heyacanlandırıyor. Alttan gelen gençlerimizin yetenekleri, istekleri, karakterleri geleceğe daha iyi bakmamızı sağlıyor. 2 yıldır yazılı ve görsel basının malum takımı desteklemesi, yarış halindeyken Şenol Güneş’e Milli kanca atılması, Fener kupa maçında skandal kararla hakkımızın yenmesi, hakem hataları ile en fazla puan kaybeden takım olmamız gibi bir çok şeye bu sefer izin vermeyeceğiz inşallah. İşi baştan sıkı tutup, 2019-2020 sezonu Allah’ın izniyle şampiyon tamamlayacağımıza yürekten inanıyorum. Büyük Beşiktaş Ailesine çok teşekkür ediyorum. ŞAMPİYON OLACAĞIMIZA İNANAN KAÇ KİŞİYİZ?

Advertisement@ertansuzgun kardeşimin çok önceden söylediği gibi, Hasic ve ailesi uzun süredir İstanbul’da. Ekim ayında 18 yaşına girdiği gün resmî sözleşme imzalanacak ve 1 Ocak 2020’den itibaren forma giymeye başlayacak. Son yıllarda yapılmış en iyi transfer diyebiliriz. Hatta Zagreb’li yöneticiler “ en az 15 M€’ya satabilecekleri oyuncuyu ellerinden kaçırdıkları için birbirlerini suçluyorlardı” yönünde Hırvat basınına haber olmuşlardı.

AdvertisementOkan Koç:”Ahmet Hassan takım arkadaşımdı. Azubuike Okechukwu Beşiktaş’a hayırlı olsun. Beğendiğim bir oyuncu. Kartalıma katkı sağlar.” Dün gece Azubuike’nin Beşiktaş’a gelme ihtimalinin yüksek olduğundan bahsetmiştik. Bonservisi Rize’de değil, eski futbolcumuz Ahmed Hassan’ın sportif direktörlüğünü yaptığı Mısır’ın Pyramids takımında. İnşallah haber doğru çıkar diyorum. Okan Koç ile sohbet etme imkanımız olmuştu. Kendisinin dürüstlüğünden şüphem yok.

AdvertisementElinde poşetle Gs maçına gelen Metin Tekin. Eski, güzel, kıymetli zamanlar.

AdvertisementErtaç Özbir ile ilgili dün geceki canlı yayındaki görüşlerim. Malatya’nın yedek kalecisi, Beşiktaş’ın yedek kalecisi olarak 750 bin € maaşla getirirsek, 250 bin € maaş alan Dorukhan’ı kaybederiz. Larin’e 1,6 M €, Negredo’ya da 4,2M€ maaş verdiğimiz için, 2,1 M € alan Babel’i kaybetmiştik. (Canlı yayının tamamını Bülent USLU1903 YouTube Kanalımdan izleyebilirsiniz.)

Advertisement


Istanbul, Turkey

Bu akşam 22:30’da @safakmalatyaofficial ile ortak canlı yayına herkesi bekliyoruz. Transfer haberlerini masaya yatıracağız. Gündemi değerlendireceğiz. Saat 23:30’da ise YouTube kanalımdan ayrıca tek canlı yayın yapılacak. YouTube kanalım “Bulent USLU1903” abone olabilirsiniz.

AdvertisementHerkese Hayırlı Cumalar. Bu gece saat 23:15’te canlı yayında görüşmek üzere.🙋🏻‍♂️🦅

AdvertisementOğuzhan Akgün ve İlkay İşler’in kamp kadrosuna alınma olasılıkları varmış. İnşallah, çok uzun yıllar sonra öz evlatlarımızı ilk 11’de görmek nasip olur. Alpay, Rıdvan ve Kerem’in de zorlayacaklarına inanıyorum. Sonuna kadar gençlerimizin yanında olacağız.

AdvertisementAdvertisementAdvertisementAdvertisementBu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

AdvertisementAdvertisementAdvertisementDorukhan’ım, sen muhteşem bir detaysın.

AdvertisementAdvertisementMilli Takım 11'i: Mert Günok, Zeki Çelik, Merih Demiral, Kaan Ayhan, Hasan Ali Kaldırım, Dorukhan, Ozan Tufan, İrfan Can Kahveci, Hakan Çalhanoğlu, Kenan Karaman, Burak Yılmaz Maalesef sakatlığı nedeni ile Cengiz yok.

Advertisement


English Turkish