Imggra
  1. Homepage
  2. @besiktasjksporokullari
Beşiktaş JK Spor Okulları (@besiktasjksporokullari) Instagram Profile Photo

besiktasjksporokullari

Beşiktaş JK Spor Okulları

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Spor Okulları Resmi Instagram Sayfası

http://www.bjk.com.tr/

Beşiktaş JK Spor Okulları (@besiktasjksporokullari) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Beşiktaş JK Spor Okulları (@besiktasjksporokullari)

Kapanış Gecesinde plaketleri takdim edilen okullarımız; Ordu Ünye, Sakarya Merkez, Samsun, Sarıyer Merkez, Silivri, Şişli, Tekirdağ Çorlu, Ümraniye Çakmak, Ümraniye Soyak Yenişehir Yalova.

Kapanış Gecesinde plaketleri takdim edilen okullarımız; Kocaeli İzmit, Kurtköy, Küçükçekmece, Maltepe, Maltepe Gülsuyu, Manisa, Mersin, Muğla Bodrum, Muğla Fethiye, Ordu Merkez.

Kapanış Gecesinde plaketleri takdim edilen okullarımız; Hatay & İskenderun, Iğdır, Ispartakule, İçerenköy, İstinye, Kağıthane, Kırgızistan, Kırıkkale, Kocaeli Gebze.

Kapanış Gecesinde plaketleri takdim edilen okullarımız; Erzincan, Esenler, Esenyurt, Eskişehir, Eyüp, Fatih, Ferahevler, Fulya, Gaziantep, Halkalı Atakent.

Kapanış Gecesinde plaketleri takdim edilen okullarımız; Bahçelievler & Bahçeşehir, Bakırköy, Balıkesir Edremit, Balıkesir Merkez, Beykoz, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Edirne.

Kapanış Gecesinde plaketleri takdim edilen okullarımız; Adana, Adıyaman, Ankara Çayyolu, Ankara Çukurambar & Keçiören, Ankara Mamak, Ankara Öveçler, Antalya Konyaaltı, Ataşehir, Aydın Merkez, Aydın Nazilli.

2018 - 2019 sezonunda Kadınlar 1. Ligi'ni şampiyon olarak tamamlayan BJK kadın futbol takımımızı tebrik eder Şampiyonlar Ligi'nde başarılar dileriz.

Korel Thermal

BJK Spor Okulları Koordinatörü Tuğba Başer, Futbol İdari Sorumlusu Gökhan Ataş, Denetleme Sorumlusu Osman Onur Kerpiçci ve Organizasyon Sorumlusu Deniz Selin Bakkal Futbol Akademi Antrenörlerimizden; Faruk Hakan Şahin, Ali Çebi, Ekrem Köse, Fırat Gönç, Oğuz Sarğın'a ve Malzeme Sorumlusu Mesut Şahintürk ile Medya Sorumlusu İsa Şimşek'e BJK Spor Okulları'na vermiş oldukları katkıdan dolayı teşekkür ederek plaketlerini takdim etti.

BJK Spor Okulları 2019 Afyonkarahisar Yaz Kampı Kapanış Gecesi Yapıldı. 🦅

İkbal Thermal Hotel & Spa

BJK Spor Okulları Yaz Kampı 4. Gün maçları sona erdi. 🦅

Afyonkarahisar Spor Kompleksi

BJK Spor Okulları Yaz Kampı 4. Gününde maçlar devam ediyor. 🦅

Korel Thermal

BJK Spor Okulları Yaz Kampı 3. Gününde Korel Thermal Hotel’de Futbol Akademi Psikologları Belgin Şahindoğan ve Merve Küçükoğlu tarafından birim sorumlularına “Başarılı Antrenörlük” hakkında eğitim verildi. Spor Okulları Koordinatörü Tuğba Başer ve Futbol İdari Sorumlusu Gökhan Ataş psikologlarımıza plaketlerini takdim ettiler.

İkbal Thermal Hotel & Spa

BJK Spor Okulları Yaz Kampı 3. Günü maçları sona erdi.

BJK Spor Okulları Yaz Kampı 3. Gününde sabah maçları devam ediyor.

Korel Thermal

Beşiktaş JK Spor Okulları Yaz Kampının ikinci gününde ikbal Thermal Hotel & Spa’da Futbol Akademi Psikologları Belgin Şahindoğan ve Merve Küçükoğlu tarafından birim sorumluları ve antrenörlere spor psikolojisi konularından biri olan “Başarılı Antrenörlük” hakkında eğitim verildi. Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde geçen eğitim seminerinde antrenörlerimiz de tecrübelerini paylaştılar. Belgin Şahindoğan, antrenörlerimize verilen eğitimi değerlendirdi: “Antrenörlerimizle başarılı antrenörlük hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Antrenörlerimiz sporcularla yaşadıkları eğlenceli anıları bizimle paylaştılar. Aldığımız geri bildirimlere göre çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum.” Diğer otelimiz olan Korel Thermal Resort’ta ise top cambazı gösterisinin ardından sineme gecesi etkinliği yapıldı. Katılımın yüksek olduğu gecede keyifli anlar yaşandı.

İkbal Thermal Hotel & Spa

Beşiktaş JK Spor Okulları Afyonkarahisar Yaz Kampı, bugün yapılan turnuva maçlarıyla devam etti. Sabah kahvaltısının ardından birim antrenörleri eşliğinde sahaya geçen öğrencilerimiz, yaş kategorilerine göre lisanslı hakemlerin yönetiminde sekiz sahada turnuva maçlarına çıktılar. Futbol Akademi antrenörlerimiz; Faruk Hakan Şahin, Ekrem Köse, Ali Çebi, Oğuz Sargın ve Fırat Gönç öğrencilerimizi maçlarda yakından takip etti.

BJK Spor Okulları Yaz Kampı’nda günün ilk maçları oynanıyor.

İkbal Thermal Hotel & Spa

Beşiktaş JK Spor Okulları Yaz Kampı Afyonkarahisar’da Başladı. BJK Spor Okullarımızın Yaz Kampı; oyuncu tarama ve turnuvası, yurt içi ve yurt dışı futbol okullarımızdan gelen 900'den fazla öğrencimizin katılımıyla Afyonkarahisar Korel ve İkbal Thermal & Spa Hotel’de başladı. 21 Haziran Cuma gününe kadar sürecek olan kamp, öğrencilerimizin öğlen saatlerinde konaklayacakları otellere ulaşmasıyla başladı. Sporcularımız kampın ilk saatlerini öğle yemeği ile geçirdiler. Spor Okullarımızın İdari kadrosu tarafından, öğrencilerimizin mensubu olduğu spor okullarımızın birim sorumlularına ve antrenörlerine kamp programı, yapılacak eğitimler ve futbol okulları seçmesi hakkında bilgi verildi. Öğrencilerimiz yaz kampında; düzenlenecek turnuvalarda yeteneklerini sergileme fırsatı elde edeceklerdir. Futbol Akademi antrenörlerimiz; Faruk Hakan Şahin, Ekrem Köse, Ali Çebi, Oğuz Sargın ve Fırat Gönç sömestr kampı boyunca öğrencilerimizin turnuva maçlarında sergileyecekleri performansı yakından takip edecekler. Eğitim danışmanlarımız Belgin Şahindoğan ve Merve Küçükoğlu spor psikolojisi üzerinde eğitim verecekler. Medya Sorumlusu İsa Şimşek de sosyal medyada destek sağlayacaktır. Dört gece beş gün sürecek kampta sporcular; unutamayacakları bir kamp dönemi geçirecek.

English Turkish