Imggra
  1. Homepage
  2. @aisteskuncikaite
Aistė Skunčikaitė MakeupArtist (@aisteskuncikaite) Instagram Profile Photo

aisteskuncikaite

Aistė Skunčikaitė MakeupArtist

⇢ Freelance makeup and brow artist/makeup tutor/working at @gafaro.studio ⇢ graduated @ldnmakeupschool ⇢ Youtuber ⇢ aiste.skuncikaite@gmail.com

https://www.youtube.com/watch?v=UJX9jbvh4NA

Product/Service

aiste.skuncikaite@gmail.com

Goštauto g. 4 Vilnius, Lithuania

Aistė Skunčikaitė MakeupArtist (@aisteskuncikaite) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Aistė Skunčikaitė MakeupArtist (@aisteskuncikaite)

AdvertisementAdvertisementAdvertisement


GAFARO

Individualios makiažo pamokos rezultatas - gaivus švytintins makiažas bet kokiai progai. Panaudojome šį sezoną taip madingas rausvas, persikinias spalvas, kurios gražiai išryškino žalias merginos akis. Pamokos metu metu naudojome kokybišką, prabangią kosmetiką kaip Makeup Atelier, Charlotte Tilbury, Maccosmetics, Urban decay, Too faced ir kt. Bet visad patariu, ką kokybiško įsigyti už patrauklias kainas iš drugstore kosmetikos. Mokemės akių šešeliavimo paslapčių, šiuolaikinio kontūravimo, blakstienų klijavimo ir daug kitų makiažo gudrybių✨ . . . . . .

AdvertisementAdvertisement


Top To Bottom

Pavasariškas persikinių atspalvių makiažas nuostabiai @gabrielegineikaite , kurį atlikau savo naujausiame video (linkas mano BIO). Jei dar nematei, kviečiu pasižiūrėti ir pasiklausyti labai nuoširdaus ir įdomaus pokalbio!💕 . . . . . . .

Advertisement


Top To Bottom

Tai jau ketvirtasis tokio formato video, kuriame makiažą atlieku bendraudama su įvairiomis veikliomis moterimis ar merginomis. Šis pokalbis su @gabrielegineikaite verslininke - @toptobottom_official drabužių dizaino ženklo įkūrėja. Šiame video išgirsite, kaip jauna mergina išdrįso siekti savo tikslų, koks buvos jos kaip jaunos verslininkės kelias ir kas ją įkvepia bei motyvuoja dirbti sau ir kurti, bei dar daugiau!!! Linkas į video mano BIO👌 🎥 @begantiskadras . . . . . .

Advertisement


GAFARO

Nuostabus rausvų tonų švytintis makiažas, kuriam panaudojau tobulų atspalvių ir tekstūrų @ctilburymakeup akių šešėlių paletę, o veido skaistumui paletę ❤️ . . . . . . .

AdvertisementAdvertisementAdvertisement


GAFARO

Nori išmokti gražiai pasidažyti kiekvienai dienai ar ypatingai progai? INDIVIDUALI MAKIAŽO PAMOKA kaip tik tau! Jos metu susipažinsi: su kosmetikos priemonių platybėmis; išmoksi atsirinkti, kas tinka tau ir tavo odai; kaip pasidaryti nepriekaištingą dieninį/dalykinį makiažą; kaip paryškinti gražiausius savo veido bruožus ypatingoms progoms; kaip dailiai išsiformuoti antakius, išmokti brėžti pravedimą, įvaldyti šešėlių "meną" ir daug daugiau... Pamokos trukmė ~3h. Visa kosmetika ir šepetėliai suteikiami. Vieta goštauto g. 4, GAFARO studija. P.S. Nuo šiol galite įsigyti ir dovanų kuponų. . . . . . .

AdvertisementAdvertisement


GAFARO

makiažo įvaizdis - sveikai švytinti oda, išryškintos akys ir narūralaus atspalvio lūpos. Tai vienas populiariausių makiažų, kuriuos renkasi mano klientės. Manau, tai puikus pasirinkimas išleistuvėms, vakarėliams ir įvairioms šventėms🖤 . . . . . .

AdvertisementPenktadienį instagram story paskelbiau KONKURSĄ! Kadangi sulaukiau daug gražių atsiliepimų apie savo mini projektą, kuriame kalbinu įdomias moteris, ta proga norėjau padovanoti vienai iš jūsų makiažą. Taisyklės: • nusifotografuok, kaip žiūri mano video su @dovill (video linką rasi mano BIO) • įsidėk foto į savo instagram story ir užtagink mane @aisteskuncikaite Viskas! Antradienį vakare paskelbsiu kas laimėjo nemokamą makiažą! Kviečiu labai visas dalyvauti ir sekmės!❤️ . . . . . .

Advertisement


GAFARO

Gaivus nude makiažas @dovill 🖤 Jei dar nematei video, kuriame atlieku šį makiažą ir kalbinu labai įkvepiančią ir motyvuojančią moterį - Dovilę, kviečiu pasižiūrėti✨ Linkas mano BIO👌 . . . . . .

AdvertisementKviečiu pasižiūrėti mano naują video (linkas mano BIO), kuriame makiažą atlieku bendraudama su @dovill , verslininke - @barefoot_bride vestuvių planuotoja, @sheisglowing_official projekto įkūrėja, motyvatore, ir šiaip labai įkvepiančia asmenybe. Kaip jai sekasi suderinti kelias veiklas, iš kur ji semiasi tiek daug energijos, įkvėpimo ir motyvacijos nesustoti ir veikti - šiame video filmuke!❤️ . . . . . . .

Advertisement


GAFARO

šukuosena @justinagafaro 🖤. Paprastas, bet stilingas ir modernus plaukų įvaizdis✨ . . . . . .

AdvertisementAdvertisement


English Turkish