Imggra
  1. Homepage
  2. leomessi

#leomessi hashtag

Posts attached with hashtag: #leomessi

• THQ LEO • (@thq_leo) Instagram Profile Photo
thq_leo

• THQ LEO •

• THQ LEO • (@thq_leo) Instagram Profile Photo
thq_leo

• THQ LEO •

Ismail AG (@john_snowy) Instagram Profile Photo
john_snowy

Ismail AG

BARCAWORLD1 (@barcaworld.1) Instagram Profile Photo
barcaworld.1

BARCAWORLD1

@Leo_Messi_Russia_10 (@leo_messi_russia_10) Instagram Profile Photo
leo_messi_russia_10

@Leo_Messi_Russia_10

🇮🇶MŮŠŤÅFĀ HÅMÊĚĎ][مصطفى حميد👑 (@mus.6h) Instagram Profile Photo
mus.6h

🇮🇶MŮŠŤÅFĀ HÅMÊĚĎ][مصطفى حميد👑

🔴⚫Jere👑 (@jere.rios.ok) Instagram Profile Photo
jere.rios.ok

🔴⚫Jere👑

barca addicts (@barca_addicts_) Instagram Profile Photo
barca_addicts_

barca addicts

Barça have talked to Paris, with Josep Bartomeu personally leading the talks. PSG's leaders have rejected the idea of his departure. Barça have requested Neymar to publicly announce his desire to return to Barça, but he won't say anything publicly before July 7. [Le Parisien]

Barcelona kishte në dorë De Ligt, ja si Messi prishi gjithçka! Në fillim te Barcelona, pastaj te PSG dhe në fund... firma me Juventusin. Ka qenë një verë e nxehtë për mbrojtësin e talentuar të Ajax, De Ligt, vetëm 19 vjeç dhe që shumë shpejt pritet të vishet bardhezi. Në fakt, "Zonja" ishte opsioni "C", i fundit, pasi Mino Raiola nisi xhiron nëpër Europë, fillimisht duke takuar drejtuesit e Barcelonas. Madje, raporti i klubit katalanas me Ajax, pas firmës së De Jong, ishte i shkëlqyer, por jo se nuk ka qenë në të shkuarën. Kështu, palët ranë dakord për gjithçka, rreth 70 mln euro, por edhe për rrogën dhe bonuset. Por, në fund, diçka u prish! Aq më shumë Ajax fitonte dhe vazhdonte të befasonte, aq më shumë De Ligt dilte në konferenca duke folur me një farë "mendjemadhësie". Kështu, Lionel Messi, që kishte pyetur ndërkohë edhe De Jong, sipas gazetarit të "Sky", Massimo Marianella, vendosi veton: "Atë nuk e dua këtu! Futbollist shumë i mirë, por mendjemadh. i ka hipur vetja në qejf dhe rrezikon të na prishë harmoninë në dhomat e zhveshjes". Klubi, pas kësaj bisede me numrin "10", braktisi gjithçka. De Ligt u nis drejt Parisit, aty ku firma ishte pranë, por ardhja e Leonardos prishi planet. Në fakt, Raiola nuk ka raport të mirë me brazilianin, që nuk ka ndër mend të paguajë komisionet e famshme dhe kushtet e superagjentit.

كتلوني | 🇧🇷 (@_barcelony10) Instagram Profile Photo
_barcelony10

كتلوني | 🇧🇷

‏🔵🔴 SPORT | عرض برشلونة الاول لـ نيمار 100 مليون يورو + كوتينهو

English Turkish