Imggra
  1. Homepage
  2. @dedikodubjk

Beşiktaş Transfer Dedikoduları (@dedikodubjk) Instagram Profile Photo

dedikodubjk

Beşiktaş Transfer Dedikoduları

Dedikodudan çok daha fazlası,BEŞİKTAŞ hakkında her şey ! 🔸Reklam için DM

http://facebook.com/dedikodubjkresmi

Beşiktaş Transfer Dedikoduları (@dedikodubjk) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Beşiktaş Transfer Dedikoduları (@dedikodubjk)

Roman Neustadter: "Abdullah Avcı Başakşehir'deyken beni istiyordu. Şimdi de Beşiktaş'a gitti. Ben de büyük ihtimalle yeni sezonda Beşiktaş'a gideceğim."

Loris Karius: “Beşiktaş taraftarına borcum var. Bir yere gitmeyi asla düşünmüyorum. Ben şampiyonluk için hazırlanıyorum. Tatilde de olsam, fizik olarak düşmemem gerekiyor. Daha iyi olmak için daha çok çalışmamız şart.” (Hürriyet)

Her yönüyle çok güzeldi 2015/2016 sezonu. Üç formanın üçü de çok iyiydi. Oyunumuz iyiydi. Birlikteliğimiz iyiydi. Sonlara doğru stadımıza da kavuşmuştuk.

Fikret Orman: "İçimden geçiyor. Vallahi de billahi de bu sezon şampiyonluğu hissediyorum. Bu sezon bu takımı şampiyon yapacağız."

Loris Karius'un kız arkadaşı Sophia Thomalla, "Karius ile Türkçe dersleri almaya başladık. İstanbul inanılmaz bir yer, yemekler harika ve vakit geçirilecek yerlerin sayısı bir hayli fazla. Artık yarı Türk sayılırım."

Abdullah Avcı, 2 sezondur Balıkesirspor'da kiralık olarak oynayan Sedat Şahintürk'ü kamp kadrosuna dahil etti. - ▪️ Sedat'ın Balıkesirspor performansı: 68 maç, 13 gol, 11 asist.

Askerde de buluştular. 🤗

Sergen Yalçın: "Abdullah hoca çok önemli bir teknik direktör. 5 senedir Başakşehir'i şampiyonluğa oynatan bir hoca. Ligi tanıyor. Ben Beşiktaş'ta çok başarılı olacağını düşünüyorum. İnşallah da başarılı olur." (TRT Spor)

Oguzhan Özyakup , vatan görevi için askerde. 🇹🇷

🗨️ Ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş, Ajdin Hasic ile anlaştı. Oyuncu 18 yaşına girdiğinde resmi sözleşme imzalanacak. Oyuncuya Juventus Benfica gibi klüplerinde ilgisi vardı ancak bizimle anlaştı. Sağ kanat mevkihinde oynayan Ajdin Hasic'i Ekim ayı içerisinde kadromuza katacağız.

Sampdoria, Fransa maçında dikkatleri üzerine çeken Burak Yılmaz'ı transfer etmek istiyor. (A Spor)

English Turkish